Ваш городКиев?
Изменить

Отель Карпаты (Мигово)

830 отзывов

5 речей, які ви обов'язково повинні спробувати в Карпатах!
10 августа 2018

  • Чан

Що являє собою сама процедура? 

Пам'ятаєте старі казки про молодильні яблучка в котлах з киплячою водою? Зануриться туди добрий молодець - дивись, прибуде силушка богатирська, молодості додасться. 

Карпатські чани - майже як в цих казках. Звичайно, вода в чавунних котлах, де «варять» всіх бажаючих, не кипяток, а підігріта до температури 40-45 градусів. 

Жителі Карпат часто додають в такі купелі відвари лікарських трав- ці ванни добре розслаблюють, заспокоюють нервову систему, лікують від безсоння.

  • Рафтинг

Сплав по річці - це справжня пригода для сильних чоловіків і безстрашних жінок, яка допоможе кожному повірити в свої сили, подолати будь-які перешкоди і відчути справжнє почуття перемоги. Неймовірні пейзажі рідних Карпат, бурхлива вода гірських рік, щквал емоцій - ось що чекає вас!

  • Світанок в карпатах

Зустріти світанок над хмарами, у пухкій ковдрі ранкового туману - чи це не щастя для справжніх романтиків? Ще вночі тут блукали мавки та лісовики, а нині отой легкий туман надійно сховав їхні сліди. Чути, як неподалік шумить гірський струмок. Кажуть, якщо вмиєшся на світанку його кришталевою водою - наберешся здоров'я на цілий рік.

  • Банош

Банош - це частина гуцульськоі душі, й не спробувати цю страву будучи в Карпатах - гріх.

На Гуцульщині розповідають, що це є національна страва гуцулів, яка була приготовлена тоді, коли не було що їсти а лишилася лиш сметана, бо корови були у всіх, та трохи кукурудзяної муки. А чому банош? Бо був ґазда Банош, і йому ґаздиня казала: їж, Банош, їж, Банош. І так й получилася страва банош. 

На Гуцульщині банош називають вічним ⚙️двигуном, адже навіть невеликої порції вистачить, щоб наситити багатодітну родину. 

  • Наливанки

Вже літо, а це значить, що пора використовувати дари лісу і перетворити плоди літа і запашні цілющі трави в іншу дійсність- в наливки.

Цілющі властивості осінніх ягід, лісових трав здавна використовують для приготування різних домашніх наливок.

Цей справжній бальзам для душі та тіла, ви мусите спробувати.

________

Це все, та ще багато іншого пропонує вам котеджний комплекс «Карпати» Мигово.

Для бронювання та детальної інформації телефонуйте: 0668873000 або 0968873000.

Сайт: http://www.karpaty-migovo.com.ua/

Еще новости
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти