Ваш городКиев?
Изменить

Отель Карпаты (Мигово)

830 отзывов

Джакузі в Карпатах - поєднання відпочинку і оздоровлення!
10 августа 2018

Повертаємось до історій здавалося б звичайних речей, але про подробиці яких ми навіть і не здогадувалися. 

Всупереч поширеній думці, слово джакузі ніяк не асоціюється з Країною висхідного Сонця - просто тому, що джакузі придумали італійці🇮🇪.

Давайте дізнаємося подробиці як це відбувалося...

Створення гідромасажних ванн пов'язане з прізвищем Джакузі (Jacuzzi).

Історія починається на початку ХХ століття, в 1903 році, коли семеро братів Джакузі емігрують з італійської провінції Фріулі в Каліфорнію. Сімейство Джакузі завжди славилося здібностями та талантом в механіці і винахідництві.

Вони успішно почали займатися виготовленням пропелерів для літаків. Через короткий час брати заснували свою компанію Jacuzzi Brothers. Але в 1921 році потерпів катастрофу літак, що належав цій компанії. У цій катастрофі загинув один з братів, тоді інші брати вирішили піти з цього літакового бізнесу й почали виготовляти насоси для басейнів.

У 1943 році син Кандідо Джакузі, молодшого з братів, захворів на ревматоїдний артрит. Як лікування півторарічній дитині прописали лікувальний масаж, який робив фізіотерапевт в клініці. Тоді Кандідо придумав використовувати в домашніх умовах насоси фірми, які спочатку призначалися для промислових потреб. Він сконструював пристрій - аераційний насос, який при зануренні його у ванну з водою видавав масажуючий струмінь із суміші води і повітря. Це і був поки недосконалий праобраз гідромасажної ванни. І тоді-то брати Джакузі побачили в даній конструкції величезний ринковий потенціал, який необхідно розвивати далі.

Пристрій відразу набув популярності серед людей з різними формами захворювань. На початку п'ятдесятих років ванни з такими незвичайними насосами стали продавати в аптеках і магазинах лікувального обладнання. Пізніше їх стали пропонувати вже не тільки в лікувальних цілях, але і для зняття втоми, підняття тонусу, поліпшення настрою.

Датою народження звичної для нас гідромасажної ванни можна вважати 1968 рік. Саме тоді корпорація Jacuzzi Inc. представила на ринок першу автономну гідромасажну ванну.

Спробувати цю SPA-процедуру ви можете в комплексі «Карпати»Мигово!

Для бронювання телефонуйте:

0668873000 / 0968873000

Сайт: http://www.karpaty-migovo.com.ua/

Інстаграм: https://www.instagram.com/krmigovo

Еще новости
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти